Comitetul de selecție a proiectelor și Comisia de soluționare a contestațiilor

Comitetul de selecție a proiectelor

Membrii titulari:

  1. Mariș Mircea, reprezentant legal al comunei Suseni, sector public,
  2. Kristof Jozsef Lorant, reprezentant legal al comunei Aluniș, sector public,
  3. Șular Zaharie, reprezentant legal al comunei Vătava, sector public,
  4. Feier Lucian Laurean, reprezentant legal al comunei Ideciu de Jos, sector public,
  5. Vultur Petru, reprezentant legal al comunei Lunca Bradului, sector public,
  6. Hărșan Marinela, reprezentant legal al Asociației de Ovine și Caprine Cica Drâgla, O.N.G.,
  7. Bacârcea Șandor-Gyorgy, reprezentant legal al S.C. Bacârcea S.R.L., sector privat,
  8. Zsigmond Ambrus, reprezentant legal al S.C. Trans Play Comprod S.R.L., sector privat,
  9. Pașcan Maria, reprezentant legal al S.C. Anamaria Sport S.R.L., sector privat,
  10. Vlasa Ioan, reprezentant legal al Asociației Ansamblul Folcloric Ghiocelul Bistra Mureșului, O.N.G.,
  11. Nagy Jozsef, reprezentant legal al Asociației Cultural Artistice „Csurgo”, O.N.G.,

 

Membrii supleanți:

  1. Ciobotă Dinu, reprezentant legal al comunei Stînceni, sector public,
  2. Chiș Bălan Ilie, reprezentant legal al comunei Rușii Munți, sector public,
  3. Lircă Marius Ioan, reprezentant legal al comunei Răstolița, sector public,
  4. Ordog Ferencz, reprezentant legal al comunei Brîncovenești, sector public,
  5. Petruț Aurel, reprezentant legal al Întreprinderii Individuale Petruț Aurel, sector privat,
  6. Ceugea Simion, reprezentant legal al Asociației Crescătorilor de Taurine Dumbrava, O.N.G.,
  7. Lingurar Dănuț, reprezentant legal al Asociației de Dezvoltare Comunitară Deda, O.N.G.,
  8. Vlasa Mihai Valentin, reprezentant legal al Asociației Crescătorilor de Animale Transparența Luieriu, O.N.G.,
  9. Pășcan Ioan, reprezentant legal al Asociației Cununa Călimanilor, ON.G.,
  10. Ujică Vasile Marin, reprezentant legal al Asociației Întreprinzătorilor Particulari Lunca Bradului, O.N.G.,
  11. Zsigmond Gyorgy-Istvan, reprezentant legal al S.C. Fux Construct S.R.L., sector privat,

 

Comisia de soluționare a contestațiilor

Membrii:

  1. Cadar Lucreția, reprezentant legal al comunei Deda, sector public,
  2. Vajda-Hegyi Andras, reprezentant legal al S.C. Andras Com S.R.L., sector privat,
  3. Croitor Mihail Gheorghe, reprezentant legal al I.I. Individuale Croitor Mihail Gheorghe, sector privat,
  4. Nagy Eniko, reprezentant legal al Asociației Culturale „Speranța”, O.N.G.,
  5. Morar Anca, reprezentant legal al S.C. Cosivania S.R.L., sector privat.